KURUMSAL
Haberler

İSU' dan ( Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ) Ziyaret

16 MART 2023, Perşembe
  Haber resimi

İSU Genel Müdürlüğü Su Arıtma Dairesi Başkanlığında görev yapan teknik personeller tarafından, BASKİ Genel Müdürlüğümüz Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Merkez İçme Suyu Arıtma Tesisi, Balya Paket Arsenik Arıtma Tesisi  ve İvrindi Gökçeyazı Arsenik Arıtma çeşmesine ziyarette bulunulmuştur.

Teknik heyete önce Merkez İçme Suyu Arıtma Tesisimizde Genel Müdürlüğümüz de yapılan çalışmalarla ilgili detaylı bir sunum yapıldıktan sonra Balya ilçesinde bulunan paket Arsenik Arıtma Tesisimize gidilerek yerinde incelemeler yapılmıştır. Sonrasında İvrindi Gökçeyazı Arsenik arıtma Çeşmesine gidilerek incelemelere devam edilmiştir.  Oldukça verimli geçen teknik gezide; Genel Müdürlüğümüz personelleri tarafından tesis prosesleri ve tesis işletmeleri konusunda detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır.

Heyet tesislerin çalışmaları hakkında bilgi alıp incelemelerde bulunduktan sonra ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek BASKİ yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.


       
ALO 185 Çağrı Merkezini aramak için tıklayınız
Çek & Gönder . Talep göndermek için tıklayınız