İLETİŞİM
Daire Başkanlıkları

GENEL MÜDÜRLÜK - Akıncılar Mah. Cumalı Cd. No:2/1 Karesi BALIKESİR

Birim Yetkili Ünvan Telefon
Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Mehmet İÇKİN Daire Başkanı 0266 202 1043
Mahmut DURAN Tahakkuk Kontrol Ş. M. 0266 202 1010 (3209)
İbrahim SELÇUK Abone İşleri Ş. M. 0266 202 1010 (3215)
Ali Osman ÖZKAN Sayaç ve Kaçak Önleme Ş. M. 0266 202 1010(3202)
Arıtma Tesisleri Daire Başkanlığı Ayşın ŞİRVANCI Daire Başkanı 0266 202 1033
Birol KOCATAŞ İçmesuyu Arıtma Tesisleri Ş. M. 0266 202 1010 (2125)
Kader ALTAN Havza Koruma Ruhsat. ve Denet. Ş. M. 0266 202 1010 (2308)
Uğur DİNÇER Atıksu Arıtma Tesisleri Ş.M. 0266 202 1010 (2306)
Nejla ÖNSAL 0266 202 1010 (2210)
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Burhan DERİCİ Daire Başkanı 0266 202 1057
Sabri ASLAN Yazılım Geliştirme ve Uygulama Ş. M. 0266 202 1010 (4417)
Nihat ÜNLÜERLER Uzaktan Kontrol ve Gözleme Sistemi Ş. M. 0266 202 1010 (2232)
Metin ÇELİK Donanım ve Sistem Ş. M. 0266 202 1010 (4406)
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Emrah ÇIRA Daire Başkanı 0266 202 1010
Destek Hizmetleri Ş. M. 0266 202 1010
Aydın YILDIZ Evrak ve Yazı İşleri Ş. M. 0266 202 1010 (3407)
Ergün ŞENGÜL Arşiv ve Dökümantasyon Ş. M. 0266 202 1010(1022)
Hukuk Müşavirliği Av. İrem YILMAZ Daire Başkanı 0266 202 1010
Şube Müdürü 0266 202 1010
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Ayla DARACIKLI Daire Başkanı 0266 202 1045
İlker BİLGİÇ Tahakkuk Ş. M. 0266 202 1010 (3305)
Birsen BATAL İnsan Kaynakları Ş. M. 0266 202 1010 (3302)
Birsen BATAL Eğitim Ş. M. 0266 202 1010 (3302)
İlker BİLGİÇ İş Sağlığı ve Güvenliği Ş. M. 0266 202 1010 (3305)
Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı Esen FİDAN Daire Başkanı 0266 202 1042
Onur ATİK Tahsilat ve Finansman Ş. M. 0266 202 1010 (3111)
Onur ATİK Ön Mali Kontrol Ş. M. 0266 202 1010 (3112)
Alper GİNİŞE Bütçe ve Muhasebe Ş. M. 0266 202 1010(3112)
Planlama Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı Levent KEÇECİOĞLU Daire Başkanı 0266 202 1053
Sertan TEZCAN İçmesuyu Yatırım Ş. M. 0266 202 1010 (4205)
Sertan TEZCAN Kanalizasyon Tatbikat Ş. M. 0266 202 1010 (4205)
Neslihan BAŞ Enerji Yönetimi Ş. M. 0266 202 1010
Projeler Dairesi Başkanlığı Nezih GÜLESANLAR Daire Başkanı 0266 202 1010
Murat AKYOL Emlak ve Kamulaştırma Ş. M. 0266 202 1010 (4308)
Aylin TORUN Coğrafi Bilgi Sistemleri Ş.M. 0266 202 1010 (4309)
Hüseyin YENAL Su Kaynakları Ş. M. 0266 202 1053(4114)
Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı Eda AFACAN SÜREN Daire Başkanı 0266 202 1041
Fatma SAKARYA Stratejik Plan ve Performans Ş. M. 0266 202 1010(3611)
Fatma SAKARYA Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Ş. M. 0266 202 1010(3611)



EK HİZMET BİNASI - Gümüşçeşme Mah. Gökdeniz Cd. No:43/B Altıeylül BALIKESİR

Birim Yetkili Ünvan Telefon
1.Bölge İşletmeler Dairesi Başkanlığı İskender ÇAVDAR Daire Başkanı 0266 202 1031
Mustafa DURAN Merkez Şube Müdürü 0266 202 1010 (3209)
Cengiz AKGÖL Bigadiç Ş.M. 0266 202 1010 (2253)
Su Tesisleri Dairesi Başkanlığı Hüseyin BANKACIOĞLU Daire Başkanı 0266 202 1031
Ticaret İşleri Dairesi Başkanlığı Arif BAYRAM Daire Başkanı 0266 202 1037
Recep TÜFEKCİ İhale ve Satınalma Ş. M. 0266 202 1010 (2419)
Sefer YILMAZ İkmal ve Bakım Onarım Ş. M. 0266 202 1010(2294)
Mekanik ve Elektrik Ş.M. 0266 202 1031
Semih ÖZTÜZÜN Taşınır Ş. M. 0266 202 1010 (2406)



HİZMET BİNASI - Edremit BALIKESİR

Birim Yetkili Ünvan Telefon
2.Bölge İşletmeler Dairesi Başkanlığı Zülfü BELTEKİN Daire Başkanı 0266 202 1010
Taner AKTAŞ İvrindi Ş.M. 0266 202 1010 (2289)
Özcan KAYKI Ayvalık Ş.M. 0266 202 1010 (2254)
Zülfü BELTEKİN Körfez Ş.M. 0266 202 1010 (2169)



HİZMET BİNASI - Bandırma BALIKESİR

Birim Yetkili Ünvan Telefon
3.Bölge İşletmeler Dairesi Başkanlığı Selçuk KOÇ Daire Başkanı 0266 202 1010
Selçuk KOÇ Güney Marmara Ş.M. 0266 202 1010 (2167)
ALO 185
Çek & Gönder