İLETİŞİM
Daire Başkanlıkları

GENEL MÜDÜRLÜK - Akıncılar Mah. Cumalı Cd. No:2 Karesi BALIKESİR

Birim Yetkili Unvan Telefon
Abone İşleri Dairesi Başkanlığı Mehmet İÇKİN Daire Başkanı 0266 202 1043
Mahmut DURAN Tahakkuk Kontrol Ş. M. 0266 202 1010 (3209)
İbrahim SELÇUK Abone İşleri Ş. M. 0266 202 1010 (3215)
Ali Osman ÖZKAN Sayaç ve Kaçak Önleme Ş. M. 0266 202 1010(3202)
Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı Birol KOCATAŞ Daire Başkanı 0266 202 1033
Yasemin Hatice UYANIK İçmesuyu Arıtma Tesisleri Ş. M. 0266 202 1010 (2320)
Dr. Kader ALTAN Havza Koruma Ruhsat. ve Denet. Ş. M. 0266 202 1010 (2308)
Yalçın KILIÇ Atıksu Arıtma Tesisleri Ş.M. 0266 202 1010 (2303)
Nejla ÖNSAL Su Kalitesi İzleme ve Dezenfektasyon Ş.M. 0266 202 1010 (2210)
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Burhan DERİCİ Daire Başkanı 0266 202 1057
Bahri ÇOLAK Yazılım Geliştirme ve Uygulama Ş. M. 0266 202 1010 (4403)
Metin ÇELİK Donanım ve Sistem Ş. M. 0266 202 1010 (4406)
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Emrah ÇIRA Daire Başkanı 0266 202 1010
Aydın YILDIZ Destek Hizmetleri Ş. M. 0266 202 1010 (3407)
Sefer ATAK Evrak ve Yazı İşleri Ş. M. 0266 202 1010 (3425)
Ergün ŞENGÜL Arşiv ve Dökümantasyon Ş. M. 0266 202 1010(3418)
Hukuk Müşavirliği Av. İrem YILMAZ Daire Başkanı 0266 202 1010
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Ayla DARACIKLI Daire Başkanı 0266 202 1045
İlker BİLGİÇ Tahakkuk Ş. M. 0266 202 1010 (3305)
Yadigar KARABUDAK İnsan Kaynakları Ş. M. 0266 202 1010 (3304)
Yadigar KARABUDAK Eğitim Ş. M. 0266 202 1010 (3304)
İlker BİLGİÇ İş Sağlığı ve Güvenliği Ş. M. 0266 202 1010 (3305)
Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı Esen FİDAN Daire Başkanı 0266 202 1042
Onur ATİK Tahsilat ve Finansman Ş. M. 0266 202 1010 (3111)
Onur ATİK Ön Mali Kontrol Ş. M. 0266 202 1010 (3112)
Soysal USANMAZ Bütçe ve Muhasebe Ş. M. 0266 202 1010(3122)
Planlama Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı Levent KEÇECİOĞLU Daire Başkanı 0266 202 1053
Sertan TEZCAN İçmesuyu Yatırım Ş. M. 0266 202 1010 (4205)
Projeler Dairesi Başkanlığı Erhan Mustafa SARIKAYA Daire Başkanı 0266 202 1010
Ömer BAYRAKKAYA İçmesuyu Projeler Yatırım Ş. M. 0266 202 1010 (4329)
Erhan Mustafa SARIKAYA Emlak ve Kamulaştırma Ş. M. 0266 202 1010 (4300)
Aylin TORUN Coğrafi Bilgi Sistemleri Ş.M. 0266 202 1010 (4309)
Hüseyin YENAL Su Kaynakları Ş. M. 0266 202 1010(4305)
Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı Eda AFACAN SÜREN Daire Başkanı 0266 202 1041
Fatma SAKARYA Stratejik Plan ve Performans Ş. M. 0266 202 1010(3611)
Fatma SAKARYA Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Ş. M. 0266 202 1010(3611)



EK HİZMET BİNASI - Gümüşçeşme Mah. Gökdeniz Cd. No:43/B Altıeylül BALIKESİR

Birim Yetkili Unvan Telefon
İşletmeler 1.Bölge Dairesi Başkanlığı İskender ÇAVDAR Daire Başkanı 0266 202 1031
Metin SAYİT Merkez Şube Müdürü 0266 202 1010 (2113)
Cengiz AKGÖL Bigadiç Ş.M. 0266 202 1010 (2253)
Su Tesisleri Dairesi Başkanlığı Hüseyin BANKACIOĞLU Daire Başkanı 0266 202 1031
Hüseyin BANKACIOĞLU Tarımsal Sulama Ş.M. 0266 202 1031
Ticaret İşleri Dairesi Başkanlığı Arif BAYRAM Daire Başkanı 0266 202 1037
Recep TÜFEKCİ İhale ve Satınalma Ş. M. 0266 202 1010 (2419)
Sefer YILMAZ İkmal ve Bakım Onarım Ş. M. 0266 202 1010(2294)
Semih ÖZTÜZÜN Taşınır Ş. M. 0266 202 1010 (2406)
Faysal Can KARDEŞGÖR Stok Takip Ş.M. 0266 202 1010 (2426)



HİZMET BİNASI - Edremit BALIKESİR

Birim Yetkili Unvan Telefon
İşletmeler 2.Bölge Dairesi Başkanlığı Zülfü BELTEKİN Daire Başkanı 0266 202 1010
Taner AKTAŞ İvrindi Ş.M. 0266 202 1010 (2289)
Özcan KAYKI Ayvalık Ş.M. 0266 202 1010 (2254)
Zülfü BELTEKİN Körfez Ş.M. 0266 202 1010 (2169)



HİZMET BİNASI - Bandırma BALIKESİR

Birim Yetkili Unvan Telefon
İşletmeler 3.Bölge Dairesi Başkanlığı Selçuk KOÇ Daire Başkanı 0266 202 1010
Yaşar ELÇİ Güney Marmara Ş.M. 0266 202 1010 (2273)
ALO 185 Çağrı Merkezini aramak için tıklayınız
Çek & Gönder . Talep göndermek için tıklayınız